"Pierwszym krokiem w planowaniu rejsu powinno być zakupienie lub wypożyczenie podstawowych pomocy naw"

Przygotowanie jachtu do żeglugi to wykonanie czynności, dzięki którym będzie sprawniejszy, bezpieczniejszy i wygodniejszy. Przypomina to strojenie instrumentu. Nawet na najlepszym jachcie wiele szczegółów wymaga przemyślenia i udoskonalenia.

Nie od dziś wiadomo, że przesyłanie rzeczy na duże odległości wiąże się z ryzykiem ich uszkodzenia.

Obawy są słuszne, pakowanie kojarzy nam się ze złem koniecznym. Ilość materiału która jest w stanie pomóc nam zabezpieczyć produkt często jest zatrważająca. Najczęściej służą nam do tego gazety, ręczniki papierowe, taśma. 

Pakując wysyłaną rzecz, nawet jeśli jest ona bardzo mała często orientujemy się, że została zapakowana tak, że zajmuje już dużo większą powierzchnie. Z pomocą mogą przyjść firmy specjalizujące się w produkcji opakowań zabezpieczających oraz wypełniaczy do paczek. Wyobraźmy sobie, że pakujemy wazon i przesyłamy go z Warszawy do Krakowa. 

Najprościej byłoby zakupić wypełniacze do paczek, ułożyć na nich wazon, a następnie z każdej strony wspomniane wypełniacze do paczek ulokować. Tak zabezpieczona przesyłka bezpiecznie dotrze do celu, a my bez stresu i rozdartych gazet będziemy mogli odetchnąć. Produkcja opakowań zabezpieczających bardzo się rozwija, ze względu na wciąż rozwijający się e-biznes i handel drogą elektroniczną. 

Firmy kurierskie mają obowiązek dowieźć nasze paczki w nienaruszonym stanie. Uszkodzenie produktu wiąże się z poniesieniem kosztów na co często firma nie może sobie pozwolić. Klient lubi otrzymywać produkt pięknie zapakowany ale i dobrze zabezpieczony. Bezpieczeństwo naszej przesyłki leży w rękach wypełniaczy do paczek, które są lekkie i nie zajmują tak dużo miejsca jak tradycyjne owijanie gazetą.
Więcej o wypełniaczach na stronie: http://pksystem.com.pl

Galeria zdjęć:

wypełniacze

paczka

produkcja

opakowanie